Cel oraz misja

Od kilku lat specjalizujemy się w takich zagadnieniach jak ekonomia, finanse, inwestowanie i sprzedaż. Mamy za sobą doświadczenie w różnych przedsięwzięciach biznesowych, w prowadzeniu własnych przedsiębiorstw, a przede wszystkim w inwestowaniu na rynkach – poczynając od giełdy amerykańskiej kończąc na kryptowalutach.

Jesteśmy bardzo zaangażowani w dążeniu do tego, aby co raz więcej ludzi brało los w swoje ręce i zaczęło zdobywać własną niezależność oraz wolność finansową. Już od młodzieńczych lat zwracaliśmy uwagę na mankamenty systemu oświaty odnośnie edukacji finansowej. Zauważyliśmy wtedy, że szkoła tworzy masowo zniewolonych pracowników, a nie ludzi naprawdę wolnych, którzy mają swój cel w życiu i chcą do niego sukcesywnie dążyć.

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski.

Uważamy, że jedynie właściwa edukacja oraz regularna praktyka może doprowadzić Cię do wymarzonych celów finansowych, biznesowych, materialnych. Wychodzimy z założenia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do osiągnięcia i wszystko tak naprawdę rozgrywa się w naszym umyśle. Natomiast, żeby osiągnąć to co sobie założyliśmy potrzebna jest właśnie praktyka oraz wiedza, którą udzielamy Tobie w artykułach, filmach, kompendiach wiedzy, raportach. Część wiedzy udostępniamy za darmo, natomiast część za niewielką opłatą (z szacunku dla naszego czasu oraz z założenia, że płacąc za dany materiał, jesteśmy bardziej zaangażowani w jego studiowanie).

W tym miejscu należałoby również wspomnieć o tym, że sytuacja gospodarcza w naszym kraju i na świecie nie prezentuje przed nami kolorowej przyszłości, tylko ciężkie czasy, w których przeciętny pracownik będzie musiał z dużą rozwagą zarządzać swoimi pieniędzmi, żeby nie skończyć na ulicy (w najgorszym przypadku, a w najlepszym z kilkoma kredytami na głowie).

Dzielimy się swoją pasją i wyciągamy do Ciebie pomocną dłoń w postaci wiedzy, która może uratować twoje przyszłe i obecne finanse. Naszą ideą jest pomaganie ludziom oraz zwiększanie świadomości wobec zarządzania finansami. Dajemy również gwarancje, że nasze materiały prezentują najwyższy możliwy poziom merytoryczny oraz w przypadku materiałów płatnych najniższą możliwą cenę.

Zachęcamy do przejrzenia zakładki BLOG gdzie co jakiś czas wrzucamy artykuły oraz na nasz kanał Youtube FINANSOWA EDUKACJA, gdzie również znajdziesz merytoryczne filmy, głównie z zakresu inwestycji. Serdecznie pozdrawiamy i zachęcamy do zapoznania się z materiałami na stronie.

Team Finansowa Edukacja

Kontakt

Shopping Cart
Scroll to Top